Išverskite šį puslapį į norima kalba:

 

Užsiregistruokite

IR TAPKITE MŪSŲ PARTNERIAIS

(JPG, PNG, GIF)

Įmonės logotipas

Susikurti prisijungimus

Slaptažodžio stiprumas:
slaptažodis turi būti bent 8 simbolių
 

"Kita" - tai pozicija kai nerandate savo įmonės veiklos, rūšies ar porūšio nurodykite kuri tiksliai nusako Jūsų įmonės veiklą. Pažymėjus "Kita" su Jumis bus susisiekta ir išsiaiškinus, sistema papildyta trūkstama informacija. Ačiū už bendradarbiavimą.

 

"Užsakovas" - tai pozicija įmonės (nebūtinai iš statybos industrijos sektoriaus tai galėtų būti pvz. klinika, gamykla, viešbutis ar restoranas ir pan.) kuri nori pasiskelbti konkursą reikalingiems atlikti ar įsigyti statybos darbams, medžiagoms, gaminiams, paslaugoms ir pan.

 

"Specialistas" - tai asmuo turintis atitinkamą išsilavinimą ir/ar atestatą bei turi savo juridinį statusą (ind.veikla, MB ar kt.)

 

Klientų ir partnerių atsiliepimai

 

Programoje esančių įmonių skaičius

1387

Užsiregistravusiam verslui galima susikurti savo vartotoją ir prisijungti prie Programos, tam kad naudotis visais portalo privalumais!

Įmonėms Ieškančioms darbuotojų "Valdymo skyde" paspausti "Naujas darbo skelbimas", užpildyti prašomus duomenis, programa sukurs Jūsų darbo skelbimą, kuris bus publikuojamas viešai www.programastatybai.lt portale.

Kilus klausimams prašome susisiekti telefonu: +370 698 08205, e-paštu: info@programastatybai.lt portalo administratorius Mindaugas Citavičius.

Šis puslapis buvo peržiūrėtas 10534 kartus.